Fıkra: Korkunç Rüya

0

Adam psikiyatristine gidip “Doktor dün gece korkunç bir rüya gördüm!” demiş, “Koroda şarkı söyleyen dünyanın en güzel kadınlarının arasındaydım.. Sarışınlar, esmerler, kumrallar.. Bir sağa, bir sola ağır ağır sallanıp şarkı söylüyorduk..!”“Bir dakika..” demiş doktor, “Bu rüya hiç de korkunç gözükmüyor..!”“Ama..” demiş adam, “Sondan üçüncü kadın bendim…!”

bonus:1

65 yaşındaki adam 25 yaşında bir kızla arkadaşlık etmeye başlamış, ona yavaş yavaş aşık olduğunu hissedince soluğu hemen psikoloğunda almış “Benimle çıktığım kız arasında 40 yaş fark olması normal mi? ” diye. “Aa?” diye hayretle şaşırmış psikoloğu “Pes yahu” demiş gülerek, “105 yaşındaki kadını da nerden buldun?”

bonus:

Fıkra: Doktordan 2. Görüş
Doktor, Mrs. Jones’u 1 saate yakın muayene ettikten sonra ” Sizi 50 yaşında bir kadın için sağlıklı buldum ama önemli bir probleminiz var..” demiş, “30 kilo fazlanız var ve bu sizi obez sınırına sokuyor.. İleri yaşlarınızda sıkıntı çekmemek için sıkı bir rejime girmelisiniz..”

Gerçeğin bu kadar net suratına söylenmesi Mrs.Jones’u kızdırmış, “İkinci bir görüş daha almalıyım..” demiş dişlerini sıkarak..“Tamam o zaman..” demiş doktor sinirlenerek, “Üstelik acayip de çirkinsiniz..!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here