Sadece yağmur yağdığı zaman

0

Kadin kocasi isteyken sevgilisini eve cagiriyor, ikisi yatakta zevk dolusaatler gecirirken birden kapi caliyor bi de bakiyolar KOCASI EVE ERKEN GELMIIIIIS!!!… Kadin panik icinde: “Allahim bu nerden cikti simdi!!!Cabuk al topla kiyafetlerini, camdan atla kaybol!!” Adam pencereden asagi bir bakiyor: “Hayir atlayamam deli misin nasil yagmur yagiyor gormuyor musun!!!” Kadin deli gibi kosturuyor: “Kocam bizi burda yakalarsa ikimizi de öldürür atlamak zorundasin hadi cabuk cabuk!!!!” Boylece adam caresiz,kiyafetlerini kaptigi gibi camdan atliyor.. ayaga kalkip bir de etrafa bakiyor ki bir maratonun tam ortasina dalmis….bozuntuya vermeden yariscilarla kosmaya baslamis…..tabi cirilciplak ve pantolonu gomlegi elinde kosan bitek kendisi oldugu icin dikkat cekiyor … Kosuculardan biri soruyor kendisine: “Siz hep ciplak mi kosarsiniz?” “Ah evet evet…rüzgarin ciplak tenime degmesi kadar guzel bi duygu yok” “Ama ciplak kosarken de hep kiyafetlerinizi elinizde mi tasirsiniz?” “Yaaa öyle…kosu bitince arabama biner giyinir eve giderim diye” “Gercekten cok ilginc….peki kosarken hep prezervatif de takar misiniz?” “Aaa..seyy.. sadece yagmur yagdigi zaman

bonus:

Bir gün profesörlerin aklına rahatsız edici bir soru takılmış.Eşleriyle olan cin868sel hayatları acaba bir ze868vk mi, yoksa angarya mi?Düşünmüşler aralarında tartışmışlar ve bir sonuca varamamışlar .İçlerinden biri doçentlere danışalım bakalım onlar ne düşünüyor bu konudademiş. Gitmişler sormuşlar. Docentler düşünmüş ve “sizbilirsiniz hocam” demişler prof.lara. Prof.lar için bu soru karin ağrısı olmuş.

Gidip yardımcı doçentlere başvurmuşlar, onlar da bir süredüşünüp “siz daha iyi bilirsiniz” hocam demişler. Prof.lar bir cevapbulamamanın sıkıntısı içinde bir de asistanlara soralım demişler.Neyse sıkıla sıkıla sormuşlar. Sizce bizim eşlerimizle olan cinselhayatımız bir ze4755vk midir yoksa angarya mi?Asistanlar hep bir ağızdan ‘Z868EVK’ diye bağırmışlar. Prof.larşaşırmış bu çabuk ve net cevaba. Merak etmişler,neden bu kadar emin ve çabuk cevap verebildiniz?Asistanlar cevap vermiş: ‘Angarya olsaydı bize yaptırırdınız’

bonus:

Kadın doğum uzmanı bir doktor yaptığı işten zevk almamaya başlamış. Yıllardır doğum yaptırmak artık doktora eğlenceli gelmiyormuş ve sonunda işini değiştirmeye karar vermiş. Bir takım araştırmalar sonucunda motorcu olmaya, bu işin çok eğlenceli olduğuna karar vermiş. Hemen bir eğitim kurumuna başvurarak kurs almaya başlamış.

Nihayet kurs bitmiş ve usta öğretici kursiyerleri sınava almış ve sonuçları bakanlığa yollamış. Bakanlık sonuçları incelerken bi bakmışlar bizim doktor 100 puanlık sınavdan 150 almış. “Nasıl olur bu. Bu işte torpil var muhakkak” deyip hemen iki müfettişi göndermişler kurs merkezine. Usta öğreticiyi bulup sormuşlar:- Ne iş bu, ne sordun sınavda?- Müfettiş bey ne sorayım klasik şeyler işte, yağı değiştir, bujileri temizle, yağ filtresini sök değiştir, radyatörün suyu falan işte…- İyide kardeşim bu adam nasıl aldı bu notu?- Valla müfettiş bey adam ne dersem hepsini yaptı.- Tamam anladık kardeşim onu niye 100 değilde 150 onu soruyorum.- Haa!!… İyide müfettiş bey adam bütün dediklerimi ekzos deliğinden yaptı, kaç verseydim!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here